+

Garantili Arabam


Günümüzde otomotiv sektöründe TÜRKİYE genelinde en yaygın lider marka olmayı başarmış ve ülke genelinde otomotiv sektörün lokomotifi konumuna gelmiş Garantili arabam bayisi olarak da hizmet vermekteyiz. Garantili Arabam aşağıdaki olanakları sunmaktadır.


1. FARKLI İLLERDEN ARABA ALMAYA SON!
Zamanınız ve Yol Paranız Size Kalsın
İstediğiniz arabayı yaşadığınız şehirde bulamadığınızın farkındayız. Hayalinizdeki araba, hangi il de olursa olsun siz bulun, biz sizin için test edelim. Sınırlarınızı, hayalleriniz kadar genişletelim. Gölcük Oto Ekspertiz Garantili Arabam Farkıyla sizlerle…


2. MUTLU ALICI VE SATICI 
Ekspertiz Talep Et Raporlar Anında Cebinizde!
Mutlu alıcı ve mutlu satıcı profilinin oluşabilmesi için, alıcı, verdiği paranın tam karşılığını bekler, satıcı ise zaman ve efor kaybetmeden nakde kavuşmayı ister. golcukotoekspertiz.com hem alıcının, hem satıcının beklentilerini çok iyi bilir ve mutlu olmaları için çalışır.


3. GÜVENLI VE BELGELI HIZMET !
Gizli Müşteri Sistemi ve Uzaktan Erişim Kontrol
Kurumsal yönetimimiz, profesyonel kadromuz ve ISO 9001 – 10002 sertifikalı ve güvenilirliği belgelenmiş uzman ekspertiz ağımız ile seçtiğiniz aracın kalitesini raporlayalım. Güvenli ve belgeli aracın keyfini sürmek size kalsın.


4. GİZLİ (GÖLGE) MÜŞTERİ 
Hizmet Kalitesi Tescilli ve Sürekli Denetim Altında
İSO 9001-2008 Hizmet Kalite Belgeli İSO 10002-2004 Müşteri Memnuniyet Standardı Türkiyenin Her Yerinde Aynı Kalite ve Hizmet Standardı Gizli Müşteri Sistemiyle Denetlenmekte ve Sonuçları Raporlanmaktadır.